Jdi na obsah Jdi na menu
 


Episode 1

Memory na smrt

Začnete hru hrubě přemohl, takže úkol přijmout dolů troopers jeden snap.Kill Vojenský personál

Po otevření cutscenes započaly a budete mít kontrolu nad Alex, budete pověřen zabití pěti Blackwatch troopers blízkosti startovní pozici. Sledujte na obrazovce výzva k výkonu některých základních a speciálních útoků do všech pěti jsou přípitek.

Přejít na Times Square

Musíte jít nyní na Times Square, což je na jih od vaší aktuální pozice a označena na vaší mapě. Trase, zkuste sprint podél stěn. Můžete také vyzkoušet vaše airdashing pohybu, který budete plnit podle sprintující vzduchu a prokluzu pohybu, který budete provádět držením tlačítka sprint a skoky ve vzduchu. Tato oblast je plazíš s nálezem, ale můžete dostat jen pokutu ignorovali je.

Avšak tam, dál až do cílového bodu na Times Square.

Zabij Vojenský personál

Teď, když mám nějaké drápy na způsobit nějaké vážné spoušť, použijte je zabít Blackwatch troopers blízkosti sandbags. Vyzkoušejte různé kombinace a speciální útoky, k dispozici s drápy. Pokud potřebujete pomoci najít rozptýlená troopers, stačí zkontrolovat minimap. Jumping a stisknete tlačítko speciální útok funguje dobře.

Pokračovat Down Times Square

Pokud se žádné škody v poslední hádka, měli byste zkusit někdo náročné (Popadni oběť a stiskněte tlačítko Speciální Attack) na znovuzískání energie. Jinak, vedoucí na jih do dalšího místa určení.

Zahazování dolů na tanky z výše uvedeného je dobrým způsobem, aby se zabránilo jejich cannons.Destroy nádrží

Ty se musí vypořádat se čtyřmi tanky, ale s vaším novým Hammerfist moc, to bude jeden snap! Sprint do nejbližšího tanku (jsou vyznačena na vašem minimap s lebkou ikony) a použití Hammerfist kombinace úplně zničit. A dobrý útok je Hammerfist Koleno Slam, což může být provedeno skokem a zasažení Speciální Attack tlačítko vzduchu. Dávej pozor na střely byl vyhozen na sebe, a musí být připraven v případě potřeby vyhnout se jim. A dobrá strategie je právě pobyt na cestách neustále.

Poté, co jste zničily čtyři tanky, vyvraždit žádné Blackwatch troopers v této oblasti. Pokud potřebujete zdravotní, pamatujte, že s nimi!

Pokračovat Down Times Square

Jeďte na další cílové místo na jih. Na cestě budete potýkat s některými troopers na budově topy, takže až budov a útoku, nebo s nimi zasáhnout raketu raketomet ze sousedního objektu. Přetínají jejich řadách až do cílového bodu na jih.

Pokuste se boj o Hunters jeden v době, spíše než do skupiny, vaše šance na přežití zvýší exponenciálně!

Konzumovat Commander na Times Square Uchopením po něm, aby ukončila mission.Kill o Hunters

Myslivci nejsou vtip: jsou velké, těžké, a když se parta na vás, budete muset být obratný při manévrování kolem jejich útoky. S vaším novým plátky moc vám k dispozici, přístup samotného Hunter, chyť ho, hoď ho na zem, pak stiskněte jej Blade kombinace. Je-li více Hunters útok, budete muset být sprightlier. Hit jednoho, aby se zabránilo diveroll odplaty, pak skok a provést útok ve vzduchu před kolejových pryč znovu.

Mějte to do všech Lovci jsou poraženi. Ujistěte se, že chytit červené zdraví orbs potom chcete udržet vysokou energií.

Konzumovat Commander

V Blackwatch odesílá v malé vojsko, aby s vámi teď: troopers, nádrže a nový bojový vrtulník vrtulník. Když bojový vrtulník swoops dolů nízká, řezané s vaší čepelí, nebo ještě lépe, přehazovat vozidlo na to! Vystřílet nádrží jako driv, a přetínají troopers jak si hlavu zpátky na sever, kde jste začali tuto misi. Alternativně můžete spustit pouze stěna a plachtit na severu, vyhnout se všem bojovat (ale kde to je legrace v tom?).

Když dosáhnou Commander na sever (ten je označen modrou šipkou), uchopit ho a konzumují ho do konce mise.

Neočekávaným FamilyJump Nad branou Escape

Tato mise začíná 18 dní před předchozí mise, takže máte téměř žádná z pravomoci jste tehdy, a bude muset vystačit se svou omezenou schopností v současné době.

Opustíte Gentek Facility, váš skok a sprint k bráně, poté uvolněte skok na jasné bráně.

Uniknout Gentek Facilita kraj

Jakmile uzamčena do vrtulníku, vrhnout taxi na to, aby ho shazovat down.A Blackwatch vrtulníku úlovky vítr váš útěk, a když mohou být v pokušení vrhnout auto na to, aby ji zničil, další bude podél přijmou své místo, takže se nemusíte obtěžovat jen zatím. Sprint nebo nástěnné spustit na cílové místo označené na vaší mapě.

Zničit Helicopter

Po instalaci vyhnout střelu vrtulníku požárů na vás, budete náhle ocitnete za taxi v ruce. No, co bychom měli dělat? Vím! Vrhnout se na vrtulník! Zamknout do vrtulníku a sklíčidlo vozidlo na to, aby ji zničil a přesunout na další cíl.

Wall Běh do vrchu na Stavební

Než půjdete sprintující po obou stranách budovy, trvat několik okamžiků zabít Blackwatch troopers na zem nejprve vydělat nějaké Evolution Body (EP).

Až budete připraveni, stěny až nedaleké budovy a skočit na sklo mrakodrap na jihozápad. Udržování nebo nástěnné skokem na cestě k vrcholu.

Použití těchto klimatizace na střeše budovy se zničit helikoptéry střelbu na you.Destroy vrtulníků

Dva vrtulníky jsou honování ve svém postoji, a musí jít dolů! Rychle chytit nejbližší vzduchem-klimatizační jednotky mimo střechu, cílové vrtulníku, a vzdát to. Mějte to zničit obě helikoptéry.

Potom budete dostávat své první paměti [Lt James Goodwin], která je součástí webu z tech.

Poté, co jste si jako skryté Commander, můžete chodit až na Dana to byt, a dokonce rýpnutí jiných troopers z cesty bez odezvy! Konzumovat Blackwatch Commander

Nyní jste na sobě kavalerista jednotné. Tento přístup vám bude Commander, takže až k němu, vemte ho a pak ho konzumují. Budete získat jeho paměti [Lt UK Perri], který je přidán do Web of tech.

Jdi na to Dana Byt

Se svým převlekem elektrárny nyní odemčena, vedoucí na západ až na místě určení maskované jako velitel, aby se předešlo většině nepřátelských útoků. Případně boj o troopers en trasa pro EP.

Go to the Overlook pro vyšetření kraj

Vylézt na střechu budovy s obuvi Depot ukládat na úrovni, a vedoucí k cílovému bodu.

Zadejte Dana to dům, aniž by Alert

Přečtěte si poznámky na obrazovce vašeho Alert Status, pak zamaskovat sebe jako velitele. Zpět na zem a hned přístup vchodu do bytu. Když se dostanete na cílové místo, mise končí.

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pičovina

(tomas , 18. 2. 2012 10:24)

sak ten tvoj navod stoji za holy kokot máš to jak pridrbany

15 mise

(Jára, 5. 5. 2011 20:03)

prosim tě mohl bys mi napsat jak si udělal 15 misi s těmi detektory?Muj email je jargar@email.cz

rada

(Michal, 3. 8. 2010 21:53)

prosim te jak mam hodit to auto an ten vrtulniik na to zacatku hnedkaa§me to nejde!niijak!prosim napis na muj email Dozecboss@seznam.cz