Jdi na obsah Jdi na menu
 


 - allex.gif

Alex Mercer je anti-hrdina protagonista z Radical Zábava akční-dobrodružný hra, Prototyp.

Přestože je stále poměrně nejasné, jak se události na Hope, Idaho jsou napojeny na virové nákazy v New York City, které jsou však spojeny. Čtyřicet-něco let zpátky celém městě Hope obyvatelstva zmizel. Spekulace bují běží, že to je výsledek vládní experiment pryč nakřivo, nebo snad zmizení je výsledkem pokusu smazat důkaz o spiknutí. Přesto hráč by měl vědět, že jo nazačátek, že vláda nemá důvěru.

Alex Mercer je známo, že pracoval pro Gentek, což je organizace, která může nebo nemusí být zapojeni do tvorby viru a / nebo v ohnisku nákazy. Málo informací byla zveřejněna (a pravděpodobně budou uvolněny před hry spuštění), jaké úrovni účasti Alex Mercer měl s Gentek corporation před počátkem jeho nejsoucí amnézie.

Po probuzení, Alex Mercer již není sám. Získal moc, sílu nezpozorovaný před a schopnosti, které transcended lidskosti. S možností jeho velitel vlastní genetickou strukturu, Alex, můžete použít jeho tvar přesouvá schopností převlek sám považoval za nepřítele, získání paměti a genetické informace z cílů má spotřebuje, a změnit své tělesné hmotnosti pro dosažení jak nadlidskou sílu a pružnost. Využití techniky volného běží známý jako parkour, a schopnost plachtit na krátkou dobu v době, Alex je schopen rychle zkřížit jeho prostředí s velkou rychlostí.

Radical Zábava Incorporated rozvojových studio za Prototyp, prohlásil, že Alex Mercer schopností umožní hráč přístup k mnoha situacích v různých směrech. Popisuje jako "podvádět nebo zničit" systém, hráč bude mít možnost volby mezi využitím stealth-převlek mechanika nebo Alex Mercer je silnější (ale jemné jako Mack Truck) supervelmoci. Ačkoliv tyto styly hry se vzájemně nevylučují, a to v závislosti na stylu, které používáte nejčastěji, příběh a hraní hry se budou vyvíjet paralelně na vaše taktické rozhodnutí. 

Dana Mercer je sestra Alex Mercer.  - dana_mercer.jpg

Dana Mercer je Alex Mercer sestra. Je vyšetřování Gentek společnost, že Alex byl pracovní týdny dříve, než zmizel.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překlad

(Strašidlo, 7. 8. 2012 16:32)

Tak teda překlad strašnej, není se taky čemu divit když to admin kopíroval z angličtiny, hodil to do google překladače a pak to mrsknul sem...